• O násNaša spoločnosť Viga je zástupcom českej značky AC Heating pre Slovenskú republiku.  AC Heating sa špecializuje výhradne na systémy tepelných čerpadiel a vývoj v oblasti merania a regulácie. Cieľom je poskytovať úsporný, bez-údržbový zdroj tepla a zároveň zvýšiť komfort bývania. Sme schopní a pripravený Vám navrhnúť optimálne riešenie inštalácie tepelného čerpadla a regulácie celej vykurovacej sústavy.

Vysoká kvalita

Pre naše výrobky používame komponenty firmy Carrier a Alfa Laval, regulačné systémy x Cascade Control (xCC) a SIEMENS. Pri návrhu riešenia, výrobe a montáži dbáme na dodržanie vysokej kvality.

Spoľahlivá a efektívna regulácia

Z dlhodobých skúseností vieme, že prevádzka tepelného čerpadla môže byť efektívna a ekonomicky rentabilná, len ak je tepelné čerpadlo kvalitne riadené. Z tohto dôvodu sa intenzívne venujeme vývoju a výrobe nových perspektívnych riadiacich systémov xCC. Tieto systémy zdokonaľujeme na základe výpočtov a požiadaviek z praxe. Vďaka tomu máte istotu, že obdržíte tú najmodernejšiu techniku.

Regulačné systémy xCC sú rozšíriteľné (HW) a aktualizovateľné (FW), preto sme schopní vyhovieť prípadným budúcim požiadavkám zákazníka bez nutnosti meniť celý regulačný systém.

Rýchly servis do 48 hodín

Tepelné čerpadlá sú bez-údržbové a veľmi spoľahlivé, avšak aj pri striktnom dodržaní všetkých zásad návrhu, výroby, inštalácie aa obsluhy môžete náhle potrebovať servisný zásah. Aj keď k týmto zásahom dochádza minimálne, sme si vedomí, že rýchla reakcia je potrebná pre zaistenie spokojnosti zákazníka. Náš servisný tým je schopný reagovať do 48 hodín.

na tepelné čerpadlá convert aw poskytujeme záruku 7 rokov