• Prečo tepelné čerpadlá AC Heating Convert AWTepelné čerpadlá AC Heating Convert AW používame na vykurovanie rodinných domov, bytových domov, škôl, bazénov alebo priemyselných objektov. Možnosti ich využitia významne rozšíril regulačný systém xCC, ktorý umožňuje regulovať celú vykurovaciu sústavu. Je variabilný a určuje nový trend zameraný na efektivitu a spoľahlivosť.

Riadenie tepelných čerpadiel AC Heating Convert AW je na špičkovej úrovni. Majú plynulé riadenie výkonu a dokážu plne ovládať kaskádu zdrojov a spotrebičov tepla. Štandardom je regulačný systém xCC. Samozrejmosťou je ovládanie cez webové rozhranie a diaľková správa.

Nadštandardná kvalita, záruka 7 rokov

Tepelné čerpadlá AC Heating Convert AW sú navrhnuté v Českej republike a sú zostavené z komponentov svetových výrobcov -  preto sme schopní zaistiť priaznivú cenu, nadštandardnú kvalitu a sedemročnú záručnú dobu.

Servis do 48 hodín

Servis poskytujeme do 48 hodín, pretože vieme, že vykurovací zdroj je kľúčovým prvkom vykurovacieho systému. Naším cieľom je spokojný zákazník, pre ktorého sa snažíme robiť maximum. Naši technici dokážu vo väčšine prípadov odstrániť poruchy v spolupráci s užívateľom pri nahlásení po telefóne.

Navrhujeme Vám individuálne riešenie

Realizujeme najrôznejšie aplikácie. Medzi zaujímavé atypické inštalácie patria napríklad vykurovanie ošipárne v Írsku. Špecializujeme sa aj na vykurovanie bytových domov a na dodávky tepla do kancelárskych objektov.

na tepelné čerpadlá convert aw poskytujeme záruku 7 rokov